Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Мобільний Інтернет Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №2 смт. Приморськ


Приморськ

Площа території: 139766 м2
Розташування: Україна, *° *' - с.д., *° *' - п.ш.
Населення: більше 12 тис. жителів
Адміністративний центр: Приморськ
Сільські населенні пукти 20 сіл, об'єднаних в 20 сільських рад


Історична довідка

18 січня 1821 року Олександр І підписав наказ про заснування міста Ногайська на правому березі річки Обіточної. В Ногайську стали поселятись міщани Херсонщини, збіглі з різних районів України та Росії, вірмени, німці, угорці, греки, болгари. Ногайськ розростався і до 1861 року налічував більше 2,7 тис. мешканців. Працювало 4 цегельних заводи, в місті торгувало 36 лавок і існувало 3 постоялих двори. Кожного місяця збиралися базари, а двічі на рік – ярмарки. На березі річки Обіточної знаходився міський сад. По вихідним дням мешканці міста приходили до парку зі своїми сім”ями. На естраді грав духовий оркестр ремісничого училища, молодь каталася на човнах. На початку 19-го століття місто прикрасили дві прекрасні будівлі – жіноча гімназія та реальне училище.

У 1967 році Ногайськ був перейменований у Приморськ. У наші дні Приморськ – це невеличке курортне місто з населенням 12,3 тис. мешканців.

Одним з найбільш великих підприємств на його території є Цех електрозв”язку № 1. ЦЕ №1 у теперішній час забезпечує зв”язком місто та увесь Приморський район, та обслуговує більше 8000 абонентів. Підприємство надає усі види послуг електрозв”язку.
Запорiзька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Запоріжжя, 69005, пр. Соборний, 133


Зворотний зв'язок