Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Мобільний Інтернет Оплата
Новини поштою

Про центр

Історична довідка

Місто Мелітополь виникло в кінці 17 століття після приєднання до Російської імперії Північного Причорномор'я і Криму. "Мелітополь" переводиться з грецького "Медяне місто" Він розкинувся на мальовничому схилі західного берега долини ріки Молочної, котрий названий на карті 1793 року як "урочище Кизильяр". 
У реляції князя Г. Потьомкіна (1794 р.) сказано, що Мелітопольському повіту "побудувати місто, найменувавши оный Мелітополь, присутственние місця... заснуються згодом згідно числу і роду жителів".

Остання чверть 19 - початок 20 сторіччя для міста Мелітополя і повіту ознаменовані бурхливим ростом культурно - просвітніх установ: побудовані жіноча прогімназія і гімназія, потім - реальне училище..

Тільки на початку 20 століття Мелітопольське земство звернуло

увага на навчання населення. Початку розвиватися промисловість.

Революція і війни приносили місту руйнування, але він відновлювався після кожного політичного катаклізму. До кінця століття в місті працювало 32 великих підприємство, у тому числі

ВАТ "Мелітопольпродмаш", завод "Гидромаш", моторний завод, ВАТ "Автоколорліт", завод тракторних гідроагрегатів і інші.

ЦЕЗ № 2 протягом усього минулого і нинішнього сторіччя надає якісний надійний зв'язок, залишаючись частиною Запорізької дирекції ОАО "Укртелеком".

Зараз у місті за даними Всеукраїнського перепису населення живе 160,4 тис. чіл.


Запорiзька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Запоріжжя, 69005, пр. Соборний, 133


Зворотний зв'язок