Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Мобільний Інтернет Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №1 смт. Веселе


Цех електрозв'язку №9 Веселе

Площа території: 1.483 тис. га
Розташування: Україна, 47° 01' 18" - с.д., 34° 55' 34" - п.ш.
Населення: 11.2 тис. жителів
Адміністративний центр: смт. Веселе
Інші міста в районі  
Сільські населенні пукти 26 сіл, об'єднаних в 11 сільських рад


Історична довідка

Веселе селище мiського типу, центр району, знаходиться в 124 км вiд обласного центру. Ранiше мiсцевiсть, являла собою безкрайнiй степ.

смт. Веселе засновано 1815 року на схилах балки Малий Менчикур, у цетрi якої знаходилося невелике мальовниче озеро. Тут зупинялися на вiдпочинок чумаки, що їхали в Крим за сiллю. По переказам, вони називали це мiсце "веселим". Звiдси одержало свою назву i поселення.

У березнi 1923 року був утворений Веселiвский район Мелiтопольского округу. Перетворення Веселого в районний центр сприяло подальшому зростанню села. Велика увага придiлялася охоронi здоров'я трудящих, розвитковi народної освiти та культури.

Протягом ХIХ столiття домiнуючою галуззю господарювання в районi стає хлiборобство, поступово витiсняючи скотарство на другий план. У цiлому регiон мiцно займає положення сiльськогосподарського. Розвивалися галузi промисловостi, що зв'язанi з переробкою сiльгосппродукцiї.

Що стосується вiросповiдання жителiв, то домiнуючий стан займає православ'я.

Сьогоднi наше пiдприємство є складовою частиною ПАТ "Укртелеком" i продовжує впевнено розвиватися, упроваджуючи новiтнi технологiї сучасного зв'язку й iнформатики.

Керівництво

Ярмак Олександр Пантелiйович

Ярмак Олександр Пантелiйович

Начальник станційно-лінійної дільниці №1 смт. Веселе 

     Народився у 1956 році в с. Островське Веселівського району Запорізької області.

     Працює в галузі електрозв’язку з 1977 року, обіймав  посади радіооператора, електромонтера лінійних споруд телефонного зв’язку та радіофікації, інженера зв’язку, головного інженера, заступника начальника цеху електрозв’язку.

     У 1998-2014 рр. працював на посаді начальника Цеху ТП № 4 (смт. Веселе).

 З листопада 2014 призначений на посаду начальника станційно-лінійної дільниці №1 смт. Веселе КЦТ №536 м. Мелітополь ЗФ ПАТ "Укртелеком".

Освіта:

     У 1996 році закінчив Українську державну академію зв’язку ім. О.С. Попова за спеціальністю «Автоматичний електрозв’язок» та отримав кваліфікацію інженера електрозв’язку.

Нагороджений:

     2001 р. – Почесна грамота Запорізької обласної ради.Запорiзька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Запоріжжя, 69005, пр. Соборний, 133


Зворотний зв'язок