Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Мобільний Інтернет Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №3 м. Вільнянськ


Центр електрозв'язку Вільнянськ

Площа території: 1.272 тис. км2
Розташування: Україна, 47° 57' - с.д., 35° 25' - п.ш.
Населення: більше 50 тис. жителів
Адміністративний центр: Вільнянськ
Інші міста в районі  
Сільські населенні пукти 56 сіл, об'єднаних в 11 сільських рад


 


 

Історична довідка

У 1933 році був створений телефонно-телеграфний відділ Дніпропетровскої області. Відділ розташовувався у малій хатці, де зараз територія заводу пластмасових виробів "Ритм". Було 2 кімнати. В одній знаходився поштовий відділок, в другій комутатор МБ на 50 номерів та телеграфний апарат "Морзе". Працювали 4 телефоністки і 2 телеграфіста (Осипенко Д.С. та Савицький І.Н.). Працювали позмінно з 8 до 22 години. Трохи далі, де зараз разташована контора Райпо була невилика хатка, де разміщувався радіовузол на одному 100 Вт підсилювачі. Час роботи з 6.00 до 24.00. Радіо транслювалось у центрі селища, у районі за залізницею (вул.Червоноармійськая, 30 років ВЛКСМ, Чкалова), а також у двух селах: Нововасилівці і Спасівці. У кожній будівлі була радіоточка. На радіовузлі чергували Ключник І.Е. і Шкарлат М. 

З 1939 року м.Червоноармійськ став районом Запорізької області . Внаслідок виникненния Запорізької області і Запорізького управлінния народного Комісаріата зв"язку 10 січня 1939 року підприємство було переіменоване в "Червоноармійську контору зв"язку". 

У 1962 році в м.Вільнянськ виник лінійно-технічний вузел (9 відділеня) м.Запоріжжя. 

З 1963 року починають працювати автоматичні станції АТС 50/80 на 80 номерів в с.М.Лукашево, П.Михайлівці, Московці. В райцентрі задіяна апаратура ВКУС-ВРС для з"єднання автоматичних станцій села із станцією райцентру. В с.М.Лукашево встановлена апаратура ущільнення одним допоміжним каналом повітряної лінії. В с.П.Михайлівка встановлена апаратура ущільнення повітряних линій зв"язку трьома каналами В3-ЗС (лампові). 

В 1966 році в райцентрі змонтована перша АТС декадно-шагової системи типу АТС-54 на 1000 номерів. До 1967 року засоби внутрішнього зв"язку були на балансі колгоспів, підгоспів: комутатори МБ-30/2, телефонні апарати, кабельні линії зв"язку типу ПРВПА и ПРВПМ. Обслуговувались трьома телефоністками й одним монтером. В більших господарствах були организовані радіовузли з обладнанням ТУ-100. Прийом програм мовлення транслювалося з эфіру приймачем ТПС-54. 

В 1993 році посля разділення системи зв"язку на дві підсистеми - поштову та електрозв"язок, Вільнянский районий вузол зв"язку був перейменований у Вільнянский вузол електрозв"язку. 

В 2000 році в результаті приватизації створено структурний підрозділ: центр електрозв"язу № 3 Запорізької дирекціі відкритого акціонерного товариства "Укртелеком". На сьогоднішній день задіяна ємність Вільнянського району складає більше 9 тисяч номерів. У районі діє 21 сільска АТС із задіяною ємкістью 4164 номера. На сільских мережах сіл Матвіївка й Михайлівка використовується обладнання АТСКЕ "Квант" У 2000 р. введено в дію вузол "Інтернет". Послугами "Інтернет", що пропонує цех №5 користуються більше 1000 абонентів. 

З 2000 р. у Вільнянську діє автоматична система контролю розрахунків. Введення даної системи призвело до зростання працездатності робітників служб, оперативність розрахунків, гарантує достовірність абонентського обліку, покращує якість обслуговування. Для покращення якості обслуговування клієнтів відкрито відділення "Телекомсервіс", де комплексно обслуговуються споживачі - пропонуються окремі послуги, складається договір на встановлення телефонів, надається інформація про тарифи й правила користування місцевим, міжміським, міжнародним, телефонно-телеграфним зв"язком, проводиться продаж телефонних карток, передача інформації факсом, приймання платежів за послуги зв"язку.


Чалов Вадим Миколайович

Чалов Вадим Миколайович

Начальник станційно-лінійної дільниці №3 м. Вільнянськ

     Народився у 1981 році в м. Вільнянськ Запорізької області.

     В галузі зв’язку працює з 2008 року. Пройшов шлях від інженера – енергетика до начальника цеху.

     З вересня 2010 по жовтень 2014 займав посаду начальника Цеху ТП № 5 (м. Вільнянськ).

 З листопада 2014 призначено на посаду начальника станційно-лінійної дільниці №3 м. Вільнянськ РЦТ №531 м. Оріхів.

Освіта:

     У 2008 році закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Радіотехніка».

Нагороджений:

Подяка Запорізької філії ПАТ “Укртелеком”- 2012 рік.


Запорiзька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Запоріжжя, 69005, пр. Соборний, 133


Зворотний зв'язок