Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Мобільний Інтернет Оплата
Новини поштою

Про центр

Історична довідка

Там, де впадає в Азовське море неспішна степна ріка Берда, в блакитних лиманах, омите з трьох сторін лагідною азовською хвилею, утопаюче в зелені парків, садів та виноградників, розкинулось барвисте і завжди молоде місто Бердянськ.

Народження міста Бердянськ відмічено в історичному календарі досить точно. Ще в 1817 році ставилось питання на Урядовому Сенаті про порт на Азовському узбережжі. Так в 1827 році на березі затоки біля Бердянської коси була споруджена пристань, навколо якої стало зростати селище Берди, що в перекладі з тюркської мови означає: “богом даний”,”багатий”. Таким чином, офіційна родослівна міста Бердянськ ведеться з 3 листопада 1827 року.

Авторитет нового порту швидко зростав, а разом з цим виникла потреба зв’язку. Перші спогади про поштову контору в Бердянську зустрічаються в документах за 1842 рік. Телеграф в Бердянську з’явився приблизно в 1864-1865 роках, а в 1902 році у місті встановлено перші телефони.

Бердянський районний вузол зв’язку, як експлуатаційне підприємство, був організований в січні 1939 року, внаслідок утворення Запорізького обласного управління наркомату з’язку, тобто, одночасно з утворенням Запорізької області. В жовтні 1941 року припинив свою діяльність в зв’язку з тимчасовою окупацією міста німецько-фашистськими загарбниками, а відновив функціонування в вересні 1943 року, після визволення від окупантів.

Для задоволення зростаючого попиту населення, підприємств, організацій та органів управління в послугах зв’язку проведена велика робота з розвитку мережі зв’язку.

Сьогодні наше підприємство є складовою частиною ПАТ “Укртелеком” і продовжує впевнено розвиватися. Упроваджуючи новітні технології сучасного зв’язку й інформатики.


Запорiзька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, м. Запоріжжя, 69005, пр. Соборний, 133


Зворотний зв'язок